WINDOWS E-TİCARET PAKETLERİ

STANDART WINDOWS
E-TİCARET HOSTING

1090TL/yıllık

 • 5 GB DİSK ALANI
 • SINIRSIZ TRAFİK
 • SSL SERTİFİKASI
 • ANTI SPAM
 • ÖZEL IP ADRESİ
SATIN AL

PREMIUM WINDOWS
E-TİCARET HOSTING

1450TL/yıllık

 • SINIRSIZ DİSK ALANI
 • SINIRSIZ TRAFİK
 • SSL SERTİFİKASI
 • ANTI SPAM
 • ÖZEL IP ADRESİ
SATIN AL

Tüm WINDOWS Sunucularımızda Kullanılan Teknoloji ve Detaylar

WEBDEHASI olarak altyapı, otomasyon ve müşteri hizmetlerine yaptığımız yeni yatırımlarla hizmet kalitemizi sürekli arttırıyoruz. Tüm hosting paketlerimiz HIZ ve PERFORMANS üzerine hazırlanmıştır.

Otomatik Aktivasyon

Tüm hosting paketlerimiz ödemesi yapıldığı andan itibaren sistem tarafından otomatik aktif edilmektedir.

7/24 Hızlı Destek

Uzman destek ekibimizle çözüm odaklı destek prensibiyle çalışıyoruz. Destek taleplerinizi ortalama 30 dakika içinde yanıtlıyoruz.

Tek Tıkla Uygulamalar

Tek tıklamayla 125'ten fazla ücretsiz uygulamayı yükleme. (WordPress, Joomla, Drupal vb.)

Plesk Panel

Sektör standardı haline gelmiş olan Plesk kontrol paneliyle ihtiyacınız olan tüm hosting özelliklerine ve ayarlara erişin. Hostinglerinizin tüm ayarlarını teknik ayrıntı ile uğraşmadan kolayca yönetebilirsiniz.

Veritabanı

Windows sunucularımızda hosting paketlerinizde veritabanı olarak kullanabilmeniz için MS SQL Server ve MYSQL veritabanı hizmeti sağlanmaktadır. MSSQL - MYSQL

%99 Uptime

Güçlü güvenlik donanımları üzerine kurulan ve birden çok yedekli altyapımız, %99.9 uptime garantisi vermektedir. Tüm suncularımız 7/24 sürekli izleme sistemleri tarafından sürekli incelenmektedir.

Anti Spam - Anti Virüs

Cloud E-mail Sistemi ön tanımlı olarak antivirüs hizmeti ile birlikte çalışmaktadır. Bu sistem sayesinde size gelecek virüslü mesajların %99'luk, spam maillerin ise %93 oranından kesin olarak kurtulursunuz. Bu sistem kayıtlı olarak görev yapmaktadır. Tüm Cloud E-Mail hizmetlerimiz tamamen Türkçe ve oldukça kolay kullanımlı bir webmail yazılımı ile size sağlanmaktadır. Maillerinizi 7/24 sürekli olarak bu arayüz üzerinden yönetebilir ve takip edebilirsiniz.

E-Ticaret Windows Hosting

E-Ticaret Windows Hosting hizmeti veren firmamız ile sizler de kendi e-ticaret siteleriniz için hosting hizmeti alabilirsiniz.
E-Ticaret Windows Hosting hizmeti internet sitesi üzerinden ürün satacak kişilerin ihtiyacını karşılayacak olan hosting hizmetidir. Mevcut hosting sistemlerinden farklı olduğu kısımlar bulunmaktadır.

 • SSL sertifikaları
 • Ödeme yöntemleri
 • Alışveriş sepeti uygulamaları
 • Kullanıcı bilgilerinin güvenliği

Bu ve daha fazla özellik e-ticaret hosting hizmetlerinde bulunmaktadır.
E-Ticaret Windows Hosting Ne İşe Yarar?
E-ticaret hosting ihtiyacı normal hosting ihtiyacından farklı şekilde ortaya çıkmıştır. Özellikle güvenlik ve sağlamlık en çok dikkat edilmesi gereken konudur. İnternet sitesinden alışveriş ile gezinme arasında fark olduğu gibi normal hosting ile e-ticaret hosting arasında da fark bulunmaktadır. Bu nedenle bu alanda iş yapmak isteyenlerin bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bilinen bir konu şudur. Windows hosting sistemleri stabil çalışmamaktadır. Ancak bu tamamen yalandır. Sadece e-ticaret alanında değil, aynı zamanda tüm hosting sistemlerinde stabil ve hızlı şekilde kullanılabilmektedir. Firmamız bu konuda ve diğer tüm e-ticaret hosting hizmetlerinde müşterilerine tam zamanlı hizmet vermektedir. Uzun yılların verdiği tecrübe hızlı ve stabil çalışan host hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Bu şekilde e-ticaret Windows hosting ne işe yarar sorusuna da cevap bulunmuş olmaktadır.
E-Ticaret Windows Hosting Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
E-ticaret Windows hosting seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların başında veri tabanı desteği gelmektedir. E-ticaret siteleri için veri tabanı desteği oldukça önemlidir. Çünkü bu sitelerin en büyük hız kaynağı sağlam ve stabil çalışan veri tabanı sistemleridir.
Yine iyi bir hosting sahibi olmak başta güvenlik olmak üzere performans ve hız konusunda da belirleyici olmaktadır. Diğer dikkat edilmesi gereken konular şunladır.

 • Yüksek seviyede güvenlik önlemleri
 • Hızlı ve stabil performans
 • Sağlam ve tutarlı çalışma
 • Sağlam ve hızlı veri tabanı performansı
 • CMS desteği
 • Kolay ve ulaşılabilir teknik destek

Firmamız tüm bu konuları içeren paketlere sahip olmakla beraber, uzman bir çalışma sunmaktadır. Alanında üretilmiş en iyi donanımlar ve en yeni teknolojiler ile faaliyet yürütmekte ve hizmet vermektedir.

SIK SORULAN SORULAR

E-TİCARET HOSTİNG NEDİR?
E-ticaret hosting, bir e-ticaret mağazası için gerekli olan tüm teknik ve işletimsel ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış bir hosting hizmetidir. Bu, bir e-ticaret mağazasının web sitelerinde çalışmasını, ürünlerin yönetilmesini, ödeme işlemlerini ve müşteri verilerini işlemek için gereken tüm yazılım ve araçları içerir. E-ticaret hosting ayrıca, veritabanı, sekizli web sunucusu ve güvenlik önlemleri gibi ek özellikleri de içerebilir. Bu, e-ticaret mağazasının işletimini kolaylaştırmak ve müşterilerin verilerini koruyan bir ortam sağlamak için gereklidir.
E-TİCARET HOSTING FİYATLARI NELERDİR?
E-ticaret hosting paketleri içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kullanıcılara sunulan e-ticaret hosting fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar mail kota başı, e-posta, RAM, CPU, MSSQL ya da MYSQL gibi faktörlerde istenilen kullanım tercihlerine bağlıdır.
E-TİCARET HOSTING AVANTAJLARI NELERDİR
E-Ticaret hosting paketlerinin en büyük avantajı, e-ticaret yapmak isteyen kullanıcıların web sitelerine özel olarak hazırlanmış olmasıdır. E-Ticaret siteleri normal web sitelerinden daha büyük ve karmaşık bir yapıdadır. Ayrıca diğer web sitelerine göre daha kompleks olabilmektedir. İşlemleri basitleştirmek ve otomatik hale getirmek için e-ticaret hosting paketleri ile sunulan çeşitli araçlar bulunmaktadır. Bu paketler e-ticaret sitesi kurma, hizmete açma ve yönetim gibi konularda hem zaman hem de maliyet olarak önemli tasarruflar sağlamaktadır. Burada değinilen avantajlar e-ticaret barındırma hizmeti paketlerinin en büyük avantajlarından sadece bazılardır. Bu ve bunun gibi daha pek çok avantajı bulunmaktadır.
E-TİCARET HOSTING İLE SATIŞ YAPABİLİR MİYİM
E-Ticaret siteleri için oluşturulmuş E-Ticaret Pro, Ultra, Turbo ve Mega paketleri ile kullanıcılara beklemeden satış yapma imkanı sağlanmaktadır. Bu nedenle seçeceğiniz Linux veya Windows e-ticaret hosting paketlerinden biri ile satış yapabilmeniz mümkündür.
E-TİCARET HOSTING HİZMETLERİMİZ GÜVENLİ Mİ?
E-Ticaret sitelerinin güvenliğini sağlamak oldukça önemli bir konudur. Web sitelerinin sürekli bir siber saldırı altında ya da tehdidi ile karşı karşıya olduğu unutulmamalıdır. E-Ticaret sitenizin de böyle bir siber saldırı ile karşılaşmaması için hosting paketleri içerisinde birtakım güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemlerine ek olarak Aysima.com güvenlik ekibi 7/24 saldırılara karşı hosting alanlarını izlemektedir. Web siteniz herhangi bir siber tehdit ile karşılaştığında güvenlik ekibimiz anında müdahale etmekte ve tehdidin uzaklaştırılması sağlamaktadır.
E-TİCARET HOSTİNG MOBİL UYUMLU MU?
E-Ticaret siteleri için hazırlanan barındırma hizmetlerimizin tamamı mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır. Lokasyondan bağımsız bir şekilde eğer bilgisayardan değil de mobil cihazdan e-ticaret sayfasına ulaşmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizler için özenle hazırlanan bu e-ticaret hosting paketleri size her anlamda kolaylıklayacaktır.

Whatsapp